Copywriter (junior)

Hledáme kreativního psavce, který bude spravovat náš online obsah. Tvořit bude obsah pro naše webovky, blog i sociální sítě. Rádi vám představíme obor lokalizací a společně vymyslíme tu nejlepší formu spolupráce. Nejsme velký korporát, takže obsah i pracovní prostředí jsou u nás přátelské a jsme otevření nápadům, návrhům a inovacím. Jestli se v oboru teprve rozkoukáváte, předáme vám zkušenosti, které jsme v týmu již nasbírali.

Náplň práce
  • Tvorba webového obsahu
  • Správa sociálních sítí
  • Tvorba blogpostů
Co nabízíme

Loqipa je tým nadšenců do lokalizací. Nechtěli jsme pracovat ve velkých agenturách, proto jsme začali překlady a lokalizace řešit po svém. Jsme flexibilní, otevření a rádi pracujeme v neformální atmosféře. Setkáváme se v kanceláři blízko brněnského centra, ale není u nás problém pracovat z domu nebo odkudkoliv je zrovna potřeba.

  • Práce v dynamickém týmu
  • Kancelář blízko centra Brna
  • Možnost práce z domova
  • Flexibilní pracovní doba
  • Zodpovědná a samostatná práce
Co požadujeme
  • Chuť učit se novým věcem
  • Zodpovědnost
  • Aktivní přístup, problem-solving
  • Zkušenosti v podobném oboru jsou výhodou
  • Angličtina na komunikativní úrovni

Zašlete nám svůj životopis
a pár slov o sobě.